bielizna damska seksowna

Panie, które posiadają nadwagę, blizny po cesarskich cięciach lub różnego rodzaju kompleksy związane ze swoim ciałem, często mają opory przed pokazywaniem wdzięków partnerom. Jak dobrać seksowną bieliznę damską, by wyglądać atrakcyjnie?

Świadome ukrywanie mankamentów i eksponowanie walorów

bielizna damska seksowna

Najlepiej zaplanować, które części ciała pragnie się ukryć, a które uwydatnić. Potem wystarczy już tylko dobrać odpowiednie produkty. Asortyment sklepów erotycznych jest tak rozległy, że ciężko byłoby opisać wszystkie możliwości. Warto podać jednak kilka przykładów na to, jak seksowna bielizna damska może dopomóc.

W przypadku kobiet o małych piersiach sprawdzą się staniki typu push-up lub półbiustonosze, czyli konstrukcje pozbawione miseczek. Dla biustów cięższych i nieco obwisłych najlepsze będą bardotki. Dobrze sprawdzą się także gorsety. Średnie piersi w rozmiarach B i C mogą interesująco wyglądać w prześwitujących, koronkowych stanikach.

Bielizna damska seksowna i użyteczna

Wiele pań posiada fałdki, blizny bądź rozstępy na brzuchu. Specjalnie dla nich stworzono majtki z wysokim stanem. Ukrywają to, co trzeba, a jednocześnie prezentują się bardzo zmysłowo dzięki ciekawym haftom, wiązaniom, czy metalowym zapinkom. Inne alternatywy to seksowne body lub wspomniany już gorset. Jest on bowiem produktem wyjątkowo użytecznym i rozpalającym męską wyobraźnię. Celulit na pośladkach zamaskują damskie bokserki lub kabaretki. Eleganckie pończochy świetnie ukryją zaś np. żylaki czy popękane naczynka na łydkach. Najlepsza oferta czeka na https://sexshop112.pl/79-bielizna-erotyczna.