Kulki Gejszy silikon 83g

Rosnąca popularność gadżetu erotycznego, jakim są kulki gejszy, powoduje, że coraz więcej kobiet decyduje się na wypróbowanie tego fantastycznego sposobu na poprawę swojego życia seksualnego poprzez wzmocnienie mięśni Kegla. Oto najczęstsze pytania, które pojawiają się podczas ich zakupu:

Kulki Gejszy silikon 83g
 1. Na czym polega ich działanie?
  Kulki gejszy w naturalny sposób powodują, że mięśnie dna miednicy zaciskają się i rozluźniają, aby utrzymać je w środku pochwy. Ponadto często kulki ukrywają w sobie mniejsze kuleczki, które podczas ruchu odbijają się o ścianki, dzięki czemu jeszcze mocniej działają na mięśnie.
 2. Dlaczego warto ich używać?
  Ponieważ skutecznie wzmacniają mięśnie Kegla, co powoduje silniejsze odczuwanie bodźców seksualnych, a tym samym sprawiają, że orgazmy są silniejsze.
 3. Jak aplikować kulki gejszy?
  Może Ci w tym pomóc lubrykant na bazie wody, natomiast gadżet ten aplikuje się bardzo podobnie do tamponu. Włożone zbyt płytko mogą powodować dyskomfort. Natomiast przy wyjmowaniu pamiętaj o rozluźnieniu i delikatnym ruchem po prostu pociągnij za sznureczek.
 4. Jakie kulki gejszy najlepiej wybrać?
  Najbardziej rekomendowane są te wykonane z silikonu medycznego, bez żadnych rowków, żłobień i otworków. Jednym z najczęściej wybieranych produktów są Kulki Gejszy silikon 83g. Dodatkowo sznureczek nie powinien być bawełniany. Dzięki temu w gadżecie nie będzie miejsc, w których mogą rozwijać się bakterie i grzyby.
 5. Jak długo można nosić kulki gejszy?
  Wszystko uzależnione jest od indywidualnych predyspozycji. Najlepiej ćwiczyć od 45 minut do godziny. Nie należy jednak przekraczać 3 godzin dziennie. Jeżeli tylko odczujesz, że kulki gejszy powodują dyskomfort, należy je wyjąć. Więcej dowiesz się tutaj.