wibratory dla pań

Wibratory dla pań to zabawki seksualne, które są używane na ciele, aby stworzyć stymulację seksualną. Nowoczesne wibratory, znane również jako masażery, wykorzystują moc elektroniczną do tworzenia wibracji lub impulsów. Wibratory występują w wielu kształtach i rozmiarach.

Typy wibratorów

wibratory dla pań

Wibratory zewnętrzne: są one używane głównie do stymulacji na łechtaczce lub wargach sromowych. Często mają inny kształt niż tradycyjne dildo, więc mogą zapewniać stymulację na dużej powierzchni, dotykać jednocześnie warg sromowych i łechtaczki lub „otaczać” łechtaczkę dwoma oddzielnymi wypustkami. Wibratory łechtaczkowe od Sexshop112 są skutecznymi zabawkami dla tych, którzy nie wymagają (lub chcą) penetracji pochwy, tych, którzy potrzebują stymulacji łechtaczki, aby osiągnąć kulminację podczas stosunku, lub dla gry partnerskiej. Wibratory wewnętrzne: Zabawki te mają za zadanie symulować stosunek i stymulować wrażliwe obszary wewnątrz pochwy. Najbardziej znanymi rodzajami wibracji wewnętrznych są proste modele w kształcie dildo lub zaprojektowane tak, by przypominały penisa, wibratory jajka z pilotem (szczególnie zabawne w użyciu z partnerem) i wibratory punktu G.

Wibratory dla pań – dlaczego warto ich używać?

Jednym z hormonów uwalnianych do organizmu podczas masturbacji jest dopamina, substancja chemiczna związana z przyjemnością. Innym jest oksytocyna, która uaktywnia się podczas orgazmu; zmniejsza stres i reguluje metabolizm poprzez obniżenie poziomu kortyzolu. Podnoszą również prolaktynę, wspomagającą dobry sen, oraz endorfiny, które działają przeciwbólowo. Impulsy z wibratora mogą sprawić, że seks solo będzie jeszcze bardziej stymulujący. Używamy iluś tam pędzli do makijażu to dlaczego zaniedbujemy nasze narządy płciowe? One są naprawdę ważne. Warto dbać o nie i dostarczać im przyjemności.