Rynek gadżetów erotycznych jest świetnie wyposażony, a ilość oferowanych przez producentów różnorodnych zabawek erotycznych może nas przytłaczać. Szczególnie jeżeli nie zakupywaliśmy tego rodzaju sprzętu wcześniej. Jak więc odnaleźć się w tym gąszczu ofert, jeżeli jedyne czego chcemy to prosta gumowa cipka.

Różnorodne pochwy

Jeżeli poszukujemy poręcznego i dyskretnego gadżetu, który moglibyśmy zabrać ze sobą w podróż, gadżetu, który można łatwo schować wśród innych rzeczy, to możemy zdecydować się na kieszonkową cipkę. Znaleźć możemy modele, których długość powinna oscylować wokół 10 cm. Taka gumowa cipka sprawi nam szczególnie dużo radości, jeżeli zależy nam ciasnocie.

Dobrym pomysłem mogą być też pochwy schowane w różnorodne owalne opakowania. Poprzez tego rodzaju kształt oraz brak wskazówek na opakowaniu, które mogłoby zdradzić jego zawartość, tego rodzaju pochwa zapewni nam niezrównaną dyskrecję. Jeżeli udawalibyśmy się za miasto, to szczególnie dobrze sprawdzi się gumowa cipka w kształcie latarki. Nawet jeżeli pozostawimy ją na wierzchu to nikt niedomyślni się, jaka jest zawartość.

Jeżeli nie chcemy podręcznej pochwy, możemy zastanowić się nad kupnem realistycznych, sztucznych pośladów. Posiadają one wszystkie anatomiczne szczegóły, dzięki czemu możliwy jest seks zarówno waginalny, jak i analny w zależności od naszych preferencji. Należy jedynie pamiętać, o tym, że sprzęt tego rodzaju jest nieco większy i trudniejszy do schowania.