W sex shopach online można kupić wiele wibratorów. Doskonałym wyborem dla kobiet poszukujących wyjątkowych doznań są wibratory przeznaczone do punktu G. Oto 3 rzeczy, które warto o nich wiedzieć!

Wibratory do punktu G – budowa

W przeciwieństwie do klasycznych wibratorów, które może zaoferować każdy sklep erotyczny (https://sexshop112.pl/) online, te przeznaczone do punktu G mają nieco inną budowę.

Gadżety tego rodzaju charakteryzują się zakrzywionym kształtem oraz płaską końcówką, która dobrze dopasowuje się do przedniej ściany pochwy, na której zlokalizowany jest ten punkt rozkoszy.

Wybrane modele oferowane przez sex shopy online mają również dodatkowe wypustki lub króliczki, aby zagwarantować jeszcze więcej przyjemności.

Wibratory do punktu G – funkcje

Dobry wibrator powinien posiadać funkcje pozwalające na wybór trybu oraz prędkości pracy. W ten sposób będzie można uzyskać najbardziej ekscytujące wibracje.

Warto także zwrócić uwagę na sposób zasilania gadżetu. Wybrane modele mają akumulator i można ładować je za pomocą USB.

Wibratory do punktu G – materiał

Przy zakupie odpowiedniego wibratora do masażu punktu G warto także zwrócić uwagę na materiały, które posłużyły do jego wykonania.

Dostępne w sklepach erotycznych online gadżety to mogą zaskoczyć wysoką jakością wykonania. Sex shop online może zaproponować eleganckie modele z przyjemnych w dotyku tworzyw sztucznych, które wykończone są luksusowymi detalami, na przykład w kolorze złota albo srebra.

Dodatkowym plusem wibratora punktu G będzie wodoodporna konstrukcja – wtedy można stosować go nie tylko w łazience, ale też łatwo myć.