Seks jest tą sferą życia o której obecnie bardzo łatwo się mówi w mediach, prasie i telewizji, ale niekoniecznie przekłada się to na podobną otwartość w związkach. Łatwo powiedzieć, że należy spróbować czegoś nowego, być bardziej zdecydowanym, wypowiedzieć kilka seksownych zwrotów.

Różnica pomiędzy teoria, a praktyką

Tymczasem w praktyce, w związku pomiędzy dwojgiem dorosłych ludzi może się okazać, że przychodzi nam to z trudem. Boimy się zranić partnera, przerazić naszymi fantazjami. Seks wymaga delikatności i rozwagi, lecz jednocześnie nic tak nie zbliża dwojga kochanków jak nieustanne eksperymentowanie i przełamywanie schematów. Gdy do łóżka zakrada się nuda, łatwo o rozczarowanie. A nieudane kolejne noce potrafią się przekładać na kłopoty w innych sferach związku, dlatego warto powiedzieć sobie: dość! I zadziałać odważniej.

Seks, a dowcip

Bynajmniej nie chodzi tutaj tylko o rozmowę. Rozmowa o seksie, o tym co nas podnieca może być w praktyce zbyt analityczna i tak naprawdę zabić pożądanie. Co mamy na myśli? Łatwo jest to sobie wyobrazić na przykładzie opowiadania dowcipów. Dobrze opowiedziany, ciekawy, rozbawi towarzystwo i obudzi pożądane uczucia, czyli rozbawienie i radość. Natomiast, jeżeli zaczniemy tłumaczyć co jest zabawnego w dowcipie, to spalimy całą puentę i już nikt nie będzie się śmiał, choć… każdy z nami się zgodzi, że dowcip rzeczywiście był zabawny. Tylko, że nikogo nie rozśmieszył…

Sfera działania

Podobnie jest z seksem. To sfera działania, nie gadania! Chyba, że potrafisz tak opowiadać, żeby podniecać, ale to nie o tym mowa. Dlatego kup majtki erotyczne, pokaż się swojemu facetowi jak prawdziwa dzika tygrysica kipiąca seksem. Powiedz mu, że masz na niego ochotę tu i teraz, a stringi erotyczne, które masz na sobie są tak skąpe, że nawet nie warto ich zdzierać. Przekonasz się, że to potrafi zdziałać więcej niż niejedna mądra rozmowa o swoich oczekiwaniach i potrzebach. Niektórym się wydaje, że majtkami erotycznymi nie warto się kłopotać, ale ci którzy spróbowali nie żałują. Erotycznymi stringami jeszcze długo będziemy się zachwycać, a jedyne czego możemy żałować, to że nie spróbowaliśmy tego wcześniej.

Fantastyczne majtki erotyczne można znaleźć na SexShop112.pl.