majtki erotyczne

W tym krótkim tekście opiszemy, które majtki wybrać, aby rozpalić go do czerwoności! Wśród wielu majtek erotycznych znajdziemy takie, których jakość pozostawia dużo do życzenia, najlepiej więc stawiać na znanych producentów, a nie zawiedziecie się. Miłej lektury!

1. Majtki erotyczne z dziurką

Tak, niemal każdy mężczyzna lubi widok kobiecego ciała, które zostało obleczone w piękną bieliznę. Co jednak zrobić, gdy zabawa już tuż tuż, ale majtek nie chcemy ściągać? Rozrywanie nie ma sensu, bo często bielizna kosztuje krocie, więc otwarte krocze w majtkach jest świetnym pomysłem. Pomysł jest nie tylko seksowny, ale niesamowicie funkcjonalny!

2. Majtki erotyczne z koronką i falbanką

Nieco elegancji i nienachalnego seksapilu? Spójrzcie na majtki erotyczne, których zdobienia, hafty czy koronki wołają: jestem sexy! Białe, czarne, kolorowe? Nie ma znaczenia, skoro wyglądać będą na Twojej pupie jak milion dolarów. Pasują do wielu erotycznych stylizacji i warte są swojej ceny (a ceny bywają różne), chociażby z tego względu, że nigdy nie wychodzą z mody.

3. Klasyka wśród klasyków: stringi!

Na koniec trzeba wspomnieć o stringach. To jest ten rodzaj bielizny, który bardziej rozbiera, niż ubiera, a przecież nie ma nic seksowniejszego niż nuta tajemniczości w połączeniu z bezpruderyjną lubieżnością. Załóżcie czarne koronkowe stringi, a on oszaleje na Waszym punkcie! Mity o niezdrowych stringach należy włożyć między bajki, bo nikomu nie zrobią krzywdy, jeśli tylko się wie, jak je nosić!

Podsumowanie

Drogie Panie, wybierajcie te, które Wam podobają się najbardziej. To przede wszystkim Wy macie czuć się seksownie w kupionych majtkach erotycznych. Naszą listę traktujcie jako inspirację!