stroje erotyczne

Stroje erotyczne to świetny sposób na urozmaicenie w sypialni. Wykorzystaj swoją wyobraźnię i spraw, aby twój mężczyzna znalazł się w innym świecie. Jeśli zależy Ci, aby Twój partner spojrzał na Ciebie jeszcze pożądliwiej, a nie masz pomysłu, w kogo mogłabyś się wcielić na gorący wieczór, prezentujemy 5 najpopularniejszych strojów i kostiumów erotycznych dla kobiet. 

Uczennica 

Krótka spódniczka (najczęściej w kratkę), okulary i kusa bluzka lub top to odpowiedni dress code, jeśli chcesz spędzić energiczną lekcję ze swoim prywatnym nauczycielem. Niewinna studentka może zaopatrzyć się również w krawat na szyi, co pozwoli na nakierowanie przez profesora dokładnie tam, gdzie pragnie. 

Stewardessa 

Strój seksownej stewardessy to niekwestionowany lider wśród wszelkich kostiumów erotycznych. W takim stroju uniesienie będzie zdecydowanie najwyższych lotów. Zwykle składają się one z jednoczęściowych, charakterystycznych uniformów, czasem z kuszącymi wycięciami, lecz nie zawsze, bywają również całkowicie zabudowane. Kolorami przeważnie są odcienie niebieskiego, od błękitu do granatu, szarości i biele. Rzadziej można znaleźć czerwone lub czarne zestawy. Do podstawowego kombinezonu najczęściej w zestawie znajdują się czapeczki i toczki, które dodają outfitowi charakteru. 

Pielęgniarka

Równie często co poprzedniczki króluje strój pielęgniarki. Opinające, często bardzo niekompletne zestawy rozbudzą wyobraźnię niejednego partnera i zapewne z wielką chęcią uda się na badanie. Ciekawym uzupełnieniem takiego stroju będą stetoskop, rękawiczki, podwiązki i królujące nie tylko wśród strojów, ale również jako dodatek do bielizny erotycznej, pończochy. Wyjątkowe stroje erotyczne to nie tylko seksowna bielizna, tematyczne ubrania pozwalają na zmiany w grze wstępnej, stworzenie scenariuszy zgodnych z przebraniem.