sex zabawki

Utarło się przekonanie, że zabawki erotyczne są tylko dla singli. A dokładniej, dla osób samotnych i stanowią jedynie substytut erotycznych kontaktów. Nic bardziej błędnego. Seks zabawki są dla wszystkich. Pozwalają w samotności, podczas masturbacji dobrze rozpoznawać własne ciało, potrzeby i rodzaje preferowanych stymulacji, a z partnerem pozwalają na urozmaicenie łóżkowych igraszek oraz stymulacje niemożliwą do osiągnięcia przez „tradycyjny” seks bez gadżetów.

Seks zabawki dla początkujących

sex zabawkiJeśli jeszcze nigdy nie korzystaliście z erotycznych gadżetów, podejdźcie do tematu spokojnie i na pełnym luzie oraz obniżcie swój próg ambicji. Zacznijcie od najprostszych popularnych gadżetów i akcesoriów. Co powinno trafić do naszego sypialnianego „zestawu startowego” dla pary, która chce wprowadzić seks zabawki do swoich kontaktów?

Erotyczny zestaw startowy

Seks zabawki są dość kosztowne. Albo inaczej, powinny być kosztowne. Oczywiście możemy kupić tańsze odpowiedniki, ale ryzykujemy, że nie osiągniemy wymarzonego efektu. Zanim zaczniemy kupować wymyślne dilda zaopatrzmy się w bardzo dobrej jakości lubryka a takie rzeczy kupimy na tej stronie. Już on sam, szczególnie jeśli np. jest to preparat smakowy, potrafi dostarczyć niesamowitych doznań. Kupując wibrator nie rzucajmy się od razu na największe dildo, jakie znajdziemy w seks shopie, warto raczej postawić na zakres wibracji i możliwość sterowanie nim na odległość, co otwiera wiele możliwości „zabaw”. Do tego dołączmy kilka akcesoriów z obszaru bdsm – kajdanki, opaskę na oczy. Naprawdę nie trzeba na początek wiele, by wyczarować niezwykle seksowną atmosferę.