Klienci odwiedzający sklepy takie jak sex shop zazwyczaj doskonale wiedzą, co chcą kupić. Czasem potrzebują jedynie niewielkiej pomocy sprzedawcy do wyszukania odpowiedniego modelu. Okazuje się, że w niemal wszystkich tego typu miejscach jest kilka grup produktów, które cieszą się największą popularnością.

Bielizna erotyczna – numer jeden
Produktem, który cieszy się niesłabnącą popularnością jest bielizna erotyczna. Ogromnym jej wybór przedstawia w zasadzie każdy sex shop, tak samo dla pań jak i dla panów. Wymyślne wzory i ciekawe modele pozwalają każdemu poczuć się seksownie i wprowadzić do sypialni powiew świeżości.

Wibratory
Kolejnym produktem o równie niesłabnącej popularności są z pewnością wibratory. Obecnie produkuje się je w bardzo wielu wzorach i wielkościach, zróżnicowane są także materiały z jakich są wykonywane.

Żele i olejki intymne
Pobudzające żele i olejki intymne, zawierające odpowiednio działające substancje to kolejny hit sklepów typu sex shop. Można je stosować jako środki do masażu czy też z urządzeniami takimi jak pompki do powiększania penisa.

Środki na powiększanie penisa
Panowie niezadowoleni z wielkości swojej męskości odwiedzają sex shop w poszukiwaniu odpowiednich produktów na powiększenie tej części ciała. W ofercie mogą bez problemu znaleźć nie tylko różnorodne pompki, ale także ekspandery czy żele oraz kremy, których zadaniem jest zwiększenie wymiarów przyrodzenia.

Filmy erotyczne
Pomimo szerokiego dostępu do Internetu wciąż bardzo wiele osób poszukuje w sex shopach filmów erotycznych. Oczywiście chcą tylko te najlepszej jakości, bardzo często z określonymi aktorami porno.