kulki gejszy opinie

Kulki gejszy (kulki miłości, kulki waginalne) to popularny gadżet erotyczny, który cieszy się bardzo dobrą opinią zarówno jego użytkowniczek, jak i specjalistów. 5 faktów – kulki gejszy. Co warto wiedzieć o tym gadżecie erotycznym? Jak używać go w prawidłowy sposób?

Fakt 1 – gejsze
Mało kto wie o tym, jak dawno powstały kulki gejszy. Podobno jest to IV wiek! Używały ich gejsze w Japonii, by wzmocnić swoje mięśnie. Teraz używają ich kobiety na całym świecie, ze względu na prozdrowotny wpływ gadżetu.

kulki gejszy opinie

Fakt 2 – kształt
Kulki gejszy to nic innego niż kilka kulek (najczęściej dwie, ale spotykane są też inne wersje), które są ze sobą połączone sznureczkiem. Istnieją różne typy, rozmiary. Kulki mają też różną wagę. Osoby początkujące powinny postawić na lżejsze kulki, o mniejszej średnicy.

Fakt 3 – kulki gejszy opinie o wpływie na zdrowie, kulki miłości a ciąża
Kulki gejszy są wyjątkowym gadżetem erotycznym, gdyż, oprócz pobudzenia, ćwiczą mięśnie Kegla i rozluźniają pochwę. Poleca się je kobietom, które starają się o dziecko i po porodzie – opinie o kulkach gejszy mówią, że wzmacnia to kobietę. Lepiej nie używać ich jednak podczas ciąży, ale to kwestia, którą najlepiej przedyskutować z lekarzem prowadzącym ciążę.

Fakt 4 – kulki gejszy jak uzywac
Kulki gejszy – jak używać i jak zakładać? To podstawa skutecznych ćwiczeń i korzyści płynących z używania gadżetu. Aplikowanie kulek waginalnych nie jest trudne – przypomina aplikowanie tamponu. Należy rozluźnić się i, spokojnie, zaaplikować. Można wspomóc się lubrykantem. Kulki miłości powinny być w pochwie gdy jesteśmy w ruchu, np. gdy chodzimy.

Fakt 5 – wersja wibrująca
Istnieją kulki waginalne, które wibrują. To dobra opcja dla pań, które szukają głównie urozmaicenia życia intymnego, a wzmacnianie mięśni to jedynie pozytywny efekt uboczny. Mięśnie Kegla będą jednak, przez wibracje, pracować bardziej intensywnie!