sex wiązania

Jeżeli jesteś wielkim fanem seksu, który poszukuje nowych wrażeń to trafiłeś na odpowiednią stronę. Dzisiaj poruszę temat BDSM, a mianowicie trzech najlepszych pozycji dla początkujących. Zacznijmy najpierw od rozwinięcia nazwy BDSM jest to Bondage & Discipline, Domination &Submission, Sadism & Masochism, tłumacząc na nasz język: związywanie i dyscyplina, dominacja i uległość, sadyzm i masochizm, niech te rozwinięcia nie budzą negatywnych emocji. BDSM jest dosyć szerokim spectrum działań międzyludzkich często pojawiające się w relacjach seksualnych, które mają prowadzić do przyjemności. Bez akcesoriów do krępowania ten materiał może być bezużyteczny, polecamy zatem dla nowych osób gadżety skórzane, które wyróżniają się przede wszystkim bezpieczeństwem oraz łatwością korzystania. 

1. Hammerlock

Na początek mało skomplikowany Hammerlock, skupia się on na skrępowaniu ramion i nadgarstków jak najbliżej szyi. W celu uzyskania pożądanego efektu możemy skorzystać z krótkiego łańcucha, kółek po bokach obroży (o ile występują) bądź centralnego kółka umiejscowionego specjalnie dla tej pozycji na karku. Polecamy traktować te propozycje jak schodki do celu, od najprostszego wariantu do najtrudniejszego. 

2. Frogtie Simple

Tutaj skupimy się na nogach, mianowicie na ścisłym przywiązaniu kostek do ud. W przypadku trudności proponujemy od łąńcuszków, które będziemy skracać w przypadku oporności przy spięciu. Jest to również świetna pozycja do rozpoczęcia praktyk z krępowaniem.

3. FROGTIE CLASSIC

Pozycja podstawowa z którą każda osoba chcąca rozpocząć swoją pozycje z BDSM bondage powinna być obeznana. Jest to rozbudowanie Frogtie Simple przez skrępowanie nadgarstków do ud. W klasycznej wersji pozwala to na seksowne eksponowanie pośladków, bez pozostawienia możliwości do poruszania. Przy odpowiednim ułożeniu osoby poddanej możemy uzyskać dodatkowe dwa wiązania bdsm (https://sexshop112.pl/blog/102/seks-bdsm-bondage-i-sztuka-wiazania-partnera) jakim jest Reverse Frogtie (na plecach) oraz Kneeling Frogtie (na kolanach). Na początku nie powinno się praktykować pozycji dłużej niż 15-20 min ze względu na silny ucisk kręgów szyjnych.