kulka do ust

Osoby zaczynające swoją przygodę z bdsm mogą mieć mniejsze lub większe problemy, aby wybrać odpowiednie gadżety erotyczne. Przy dominacji pamiętać należy nie tylko o przyjemności, ale również o bezpieczeństwie partnera.

Jaki knebel powinien wybrać amator?

kulka do ust

Najbezpieczniejszym wyborem jest prosta kulka do ust, która wykonana jest w całości z wysokiej jakości plastiku. Wymieniony materiał jest nie tylko niskoporowaty, ale co najważniejsze dość łatwo utrzymać go w idealnej czystości. Uważać należy z kolei na metalowe kulki, które niestety mogą działać negatywnie na szkliwo zębowe. Kneble do ust powinny być wykonane z materiałów, które można dokładnie wyczyścić za pomocą mydła i wody albo specjalnego sprayu dezynfekującego a wszystko znajdziesz na https://sexshop112.pl/94-kneble-erotyczne. Godne polecenia są także kneble erotyczne wykonane z silikonu. Materiał ten nie posiada zapachu i smaku, dlatego też przez dłuższy czas może pozostać w buzi. Szerokim łukiem omijać należy kneble z masy żelowej, które charakteryzują się dość intensywnym zapachem i nieprzyjemnym smakiem. Knebel erotyczny nie może rozpuszczać się po kontakcie z śliną.

Jaki kształt wybrać?

Kneble do ust dostępne są w wielu rozmiarach i kształtach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Osoby początkujące najczęściej wybierają kneble kulkowe, które średnicą dobierane są do rozpiętości buzi. Coraz większą popularność zdobywają kneble otwarte, które nie tylko kneblują usta, ale umożliwiają również penetrację jamy ustnej. Osoby, które mają małą rozpiętość ust powinny rozejrzeć się za kneblami w kształcie wędzidła. Producenci gadżetów erotycznych oferują także zabawne akcesoria do kneblowania ust. Dużym zainteresowaniem cieszą się kneble do ust z penisem, które nie tylko uciszają, ale również umożliwiają penetrację partnera.