Wibratory to zdecydowanie największa grupa zabawek erotycznych. Produkowana jest ich ogromna ilość, a różnorodność tego rodzaju akcesoriów erotycznych wciąż zachwyca. W zalewie różnych możliwości warto jest poszukać ciekawych trendów. Dwa z nich, które szczególnie powinny nas zainteresować to coś z pogranicza seksu tantrycznego oraz dyskretnych zabaw w miejscach publicznych.

Seks tantryczny z wibratorami z pilotem

Seks tantryczny to jeden z elementów Kamasutry. Ta dalekowschodnia sztuka uprawiania miłości ma wiele odmian. Jej tantryczna wersja zalicza się do najdziwniejszych, ponieważ sam seks schodzi w niej wręcz na drugi plan. W teorii jest to zespolenie ducha i ciała kochanków, a najbardziej zrozumiałym elementem procedury jest opóźnianie narastania przyjemności seksualnej tak, by partnerzy dobrze się do siebie dostroili. Wibratory z pilotem znakomicie się w tym sprawdzają, ponieważ dają pełną kontrolę nad poziomem podniecenia i partnerzy zyskują możliwość oddziaływania na siebie nawzajem.

Ekshibicjonizm bez ekshibicjonizmu

Drugi interesujący trend, w którego realizacji może nam pomóc wibrator z pilotem, to odczuwanie przyjemności w miejscach, w których byśmy się na to nigdy nie zdobyli. Będzie nam potrzebny wibrator z pilotem zdalnym tak, by mógł działać schowany pod ubraniem, a my w tym czasie będziemy na przykład przechadzać się po parku. Jest to zabawa dla par lub osób przeżywających przygodę samodzielnie.