Wszystko, co dotyczy nagości ciała, a szczególnie miejsc intymnych, jest jeszcze w naszej kulturze otoczone dość ścisłym tabu. Efektem takiego stanu rzeczy jest po prostu ignorancja, czyli brak wiedzy odnośnie tego, z czym mamy do czynienia i w jaki sposób powinniśmy się z tym obchodzić. W przypadku zatyczek analnych wiedza jest jedynie szczątkowa i tracimy przez to naprawdę wiele. Jest to uwaga odnosząca się w takim samym stopniu do kobiet, co i do mężczyzn.

Dla kogo są zatyczki analne?

Zatyczka analna to dość ekscentryczna zabawka dla niego i dla niej. Panowie i panie mogą z niej korzystać jako z treningu przed rozpoczęciem penetracji analnej. Dla pań jest to też trening przed podwójną penetracją lub sposób na odczuwanie idealnego wypełnienia w czasie normalnego stosunku. W przypadku panów analne zatyczki umożliwiają stymulowanie wzwodu bez udziału rąk, czasami pomagają w uzyskiwaniu lepszej jakości erekcji, a w jeszcze innych przypadkach stosuje się je do masażu gruczołu prostaty w ciągu dnia. Umieszczona na miejscu zatyczka analna będzie masowała prostatę w czasie normalnych czynności, co jest bardzo istotne dla uzyskiwania silnego efektu prozdrowotnego.

Zatyczka dobrze trzyma

Zatyczki analne mają charakterystyczny kształt: u góry są węższe i rozszerzają się ku podstawie. Jest to ważne, ponieważ sprawia, że łatwo jest je zaaplikować. Można je także umieścić dyskretnie pod ubraniem i nikt się nie dowie, że korzystamy z jakichkolwiek gadżetów erotycznych.