Kiedy w związek wkrada się rutyna, to, zamiast szukać okazji do zdrady czy poszukiwać nowych wrażeń, warto wpierw zainwestować w akcesoria erotyczne. Jednym z najprostszych i najtańszych jest dildo. Sklep internetowy to miejsce, w którym najszybciej je kupimy. Jednak na co zwrócić uwagę podczas zakupów?

Dildo ze sklepu internetowego ma tę zaletę, że jest przede wszystkim tańsze niż te, które dostalibyśmy w tradycyjnym sex-shopie. Wynika to z prostego faktu, że właściciele sklepów internetowych mają dużo mniejsze koszty stałe i nie ponoszą wydatków związanych z wynajmowaniem powierzchni handlowej czy zatrudnieniem tak dużej ilości pracowników. Zatem pierwsze, na co zwracamy uwagę to cena.

Powinno nas także zainteresować, z jakiego materiału zostało zrobione nasze nowe dildo. Najczęściej wykorzystuje się tutaj plastik lub silikon. Im delikatniejszy materiał, tym większe doznania. Im większe doznania, tym większa cena. Jeśli potrzebujesz prostej przyjemności i gadżetu do podkreślenia temperatury w łóżku, wybierz towar ze średniej półki. Tani będzie nieprzyjemny w użytkowaniu. Kiedy chcesz wydać dużo pieniędzy, rozsądniej będzie już kupić wibrator.

Ostatecznie zwróć uwagę na jego długość oraz przede wszystkim grubość. Ten drugi warunek dotyczy tych par, w których dildo będzie służyć wam obojgu. O ile sama długość w przypadku podwójnego wykorzystania ma mniejsze znaczenie, to za duża grubość może uniemożliwić wykorzystanie produktu.