masażery erotyczne

Masażery erotyczne potrafią wnieść powiew świeżości do sfery seksualnej. Potrafią dać rozkosz nie tylko kobiecie, stymulując łechtaczkę, ale także mężczyźnie, intensywnie masując prostatę. Na co zwrócić uwagę przy zakupie masażerów erotycznych? I jakiego rodzaju masażery erotyczne można kupić?

Masażery erotyczne- wibrujące i bezdotykowe

Masażery łechtaczkowe cieszą się dużą popularnością na rynku gadżetów erotycznych, głównie z tego powodu, że łechtaczka jest jedynym narządem w ludzkim ciele, którego wyłączną rolą jest odbieranie przyjemności. Jednak nie tylko kobiety decydują się na zakup tego typu urządzeń, ponieważ często odbiorcami takich gadżetów są panowie. Te przyjemne wibracje, które drażnią prostatę dają nie tylko wielką przyjemność, ale noszą za sobą również właściwości zdrowotne. A jakie można wyróżnić rodzaje masażerów erotycznych?

Podstawowymi rodzajami masażerów erotycznych są:

  • masażery bezdotykowe
  • masażery wibrujące

Masażery wibrujące

Stymulator łechtaczki potrafi zapewnić niesamowite doznania. Najtańsze modele zaczynają się już od 19 złotych! Taki masażer wibrujący, w niskiej cenie oferuje sklep internetowy sexshop112.pl. Ten masażer wibracyjny w formie uszu króliczka, idealnie przylega do łechtaczki, pieszcząc kobiecy guziczek, a cichy silniczek zapewnia intensywne wibracje. Model nosi nazwę Bunny, a firma, która go wyprodukowała nazywa się Toy Joy.

Cecha wspólna masażerów wibrujących to zasilanie bateryjne, kilka trybów stymulacji i poziomów mocy.

masażery erotyczne

Masażery bezdotykowe

Takie masażery nie wymagają bezpośredniego dotykania łechtaczki. Są to fale dźwiękowe, które z różną częstotliwością są w stanie rozkosznie rozedrgać cały obszar łechtaczki. Właściwość wspólna tych modeli to dosyć wysoka cena.

Popularnym masażerem bezdotykowym jest model Lelo Sola dostępny choćby na platformie allegro.