Wiadoma sprawa, że generalnie kobiety nie muszą rozpalać swoich mężczyzn, bo oni są już rozpaleni – szczególnie na początku związku. Jednakże nie oszukujmy się – lata mijają, jesteśmy coraz mniej atrakcyjne – chociaż akurat na tym tle nie możemy mieć większych kompleksów, bo przecież to tylko wygląd, do tego nasz mężczyzna także jest coraz starszy (a więc libido jest niższe), zapewne ciężko pracuje, kiepsko się odżywia, żyje w ciągłym stresie, nie uprawia za dużo sportu. Oczywiście jest wiele wyjątków, naprawdę bardzo dużo, ale chyba każda czytelniczka się zgodzi, iż taki schemat nie jest niczym rzadko spotykanym w Polsce – i nie tylko w Polsce, ale skupmy się na polskim podwórku.

Zresztą nawet jeżeli wychodzimy z takiego założenia, że nie potrzebujemy dodatkowych podniet – to znaczy nasz partner, tak czy siak warto się starać. Niech partner wie, iż bardzo nam na nim zależy, poza tym zawsze można podniecić swojego chłopaka / narzeczonego / męża jeszcze bardziej. W tym celu, zapewne każdy mężczyzna się zgodzi, warto zaopatrzyć się w bieliznę erotyczną. Co jak co, ale naprawdę bielizna erotyczna jest bardzo sexi, piękna, najzwyczajniej w świecie pociągająca. Można mieć całkowitą pewność, że jeżeli zdecydujemy się na taką niespodziankę – to znaczy nałożymy na siebie bieliznę erotyczną, partner będzie pod wielkim wrażeniem.

Niektórzy nawet mówią, iż w przeciwnym wypadku – to znaczy partnera to nie wzruszy, najwyższy czas przemyśleć sens związku, a przynajmniej zgłosić się na terapię. To najzwyczajniej w świecie bardzo dziwne, że bielizna erotyczna – na przykład gorset, stringi czy biustonosz push up, nie spodobały się mężczyźnie naszego życia! Byłoby świetnie, gdybyśmy oczywiście kupiły taką bieliznę, która faktycznie jest pociągająca. Wiele zależy od jej wyglądu, jakości, ale także tego, czy pasuje naszemu facetowi. To chyba oczywiste, że jeden mężczyzna woli seksowne stringi, drugiemu odpowiadają figi, a trzeciemu majtki. Z biustonoszami czy gorsetami jest bardzo podobnie.

Odnośnie tego, jakiego koloru powinna być bielizna erotyczna, w sumie także ciężko wypowiedzieć się w jednoznaczny sposób. Na pewno wybór jeśli mówimy o kolorach jest bardzo zróżnicowany, więc nie wydaje się, aby czymś problematycznym było znalezienie bielizny w takim kolorze, który nam odpowiada. Bo jednak bieliznę erotyczną kupujemy przede wszystkim dla siebie, a nie dla kogoś…